Interesuje Cię praca w odszkodowaniach – dołącz do AUTOMOBILIS !AUTOMOBILIS Sp. z o.o. jest profesjonalną firmą zajmującą się kompleksową obsługą szkód o charakterze majątkowym

w szczególności, szkód na pojazdach, budynkach mieszkalnych i gospodarczych, uprawach rolnych oraz maszynach rolniczych. Nasz zespół tworzą przede wszystkim doświadczeni rzeczoznawcy, dzięki którym każda szkoda zostanie rzetelnie i w pełnym zakresie oszacowana oraz prawnicy, którzy gwarantują sukces w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych.W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACA W AUTOMOBILIS

to sposób na odniesienie sukcesu. Uczciwa i dochodowa współpraca w odszkodowaniach to gwarancja zadowolenia obu stron. Jeśli interesuje Cię praca stała lub dodatkowa skontaktuj się z nami!

ZADZWOŃ : 533 396 566
NAPISZ : partner@automobilis.pl

Wysyłając bezpośrednio wiadomość na adres partner@automobilis.pl lub kontakt z numerem 533 396 566 wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).