Kierownik Regionalny ds. Szkód Majątkowych/Rzeczowych

by

Opis stanowiska:

Do głównych zadań Kierownika Regionalnego będzie należało budowanie struktury sprzedażowej na powierzonym terenie. Rekrutowanie Agentów ds. Szkód Majątkowych/Rzeczowych. Dodatkowo Pracownik będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów mających szkody na przestrzeni ostatnich 3 lat na pojazdach z tytułu OC/AC lub szkody majątkowe, rolnicze

Miejsce pracy

  • warmińsko-mazurskie, mazowieckie, lubelskie, podlaskie
  • opolskie, śląskie, łódzkie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie
  • dolnośląskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, Lubuskie

Od Kandydata oczekujemy:

  • determinacji i zaangażowania w osiągnięciu celu
  • kreatywności
  • komunikatywności
  • chęci nauki i rozwoju
  • zdolności przywódczych (mile widziane) wytrwałości

Oferujemy:

  • wysokie zarobki już od pierwszego miesiąca współpracy
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
  • wsparcie działu sprzedaży oraz indywidualnego opiekuna
  • elastyczną formę zatrudnienia (działalność gospodarcza lub umowa zlecenie)
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego
  • konkurencyjny system motywacyjny, m.in. samochód służbowy, telefon, laptop (w zależności od wyników) nienormowany czas pracy

Osoby zainteresowane

prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.

Imię

Telefon

Lokalizacja

Dołącz CV

Wiadomość

więcej

więcej

więcej

Istnieje możliwość kontaktu bezpośredniego. Wysyłając bezpośrednio wiadomość na adres partner@automobilis.pl lub kontakt z numerem 533 396 566 wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...