PRACA W ODSZKODOWANIACH – ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI !

PRACA W ODSZKODOWANIACH - ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI !
by


Wysokie zarobki , duże premie i praca na własną rękę ! Kto nie marzy o takich warunkach zatrudnienia? Marzenia mogą się ziścić jeśli tylko wykażecie się odpornością na stres, umiejętnością pracy w nieznanym, trudnym terenie oraz zaangażowaniem. Przedstawiamy pracę przyszłości – terenowy manager ds. odszkodowań komunikacyjnych.

Agent ds. odszkodowań uznawany jest najczęściej za eksperta w swojej dziedzinie. W branży liczą się predyspozycje kandydata i wrodzone umiejętności handlowe. Najważniejszą cechą powinna być dobra komunikacja i doskonały kontakt z ludźmi. Oprócz tego musi być dyspozycyjny i odpowiedzialny oraz być doskonałym organizatorem pracy. Musi postawić na wytrwałość, zdobywanie zamierzonych celów i cierpliwość. Idealnym kandydatem jest osoba, która ukończyła studia o kierunku ekonomicznym bądź finansowym ale uwaga – pracę może podjąć każdy gdyż wykształcenie nie jest najważniejsze ! Niezbędną kwestią jest natomiast posiadanie prawa jazdy kategorii B aby w krótkim czasie móc przemieścić się do klienta.

Rzadko kiedy Agent pracuje w biurze. Jego praca polega przede wszystkim na wyszukiwaniu poszkodowanych osób. Następnej obsłudze i przekazaniu sprawy do biura. Teren na jakim pracuje jest z reguły zależny od jego miejsca zamieszkania. Obszar jest dowolny i może dotyczyć każdego miasta. Praca agenta ds. odszkodowań jest nieunormowana, co wiąże się z koniecznością dużej dyspozycyjności – najczęściej spotkania umawiane są jednak w godzinach popołudniowych.

Jakie są zarobki ? Wszystko zależy od chęci i poświęconego czasu. Tak naprawdę nie ma reguły. Im więcej odnalezionych spraw dotyczących szkód komunikacyjnych na pojazdach tym więcej prowizji. Oceniając zarobki można posłużyć się przykładami znalezionymi w internecie, gdzie zaraz po rozpoczęciu pracy Agenci potrafią zarabiać nawet … kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie !

Wszystko zależy od chęci i mobilizacji. Zawód przedstawiciela lub współpracownika ds. odszkodowań dopiero się rozwija i śmiało określamy go pracą przyszłości ! Chcesz się sprawdzić ? Napisz do nas i zostań partnerem AUTOMOBILIS !

CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z AUTOMOBILIS :
zadzwoń –  533 396 566
napisz –  partner@automobilis.pl

Istnieje możliwość kontaktu bezpośredniego. Wysyłając bezpośrednio wiadomość na adres partner@automobilis.pl lub kontakt z numerem 533 396 566 wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnia: 1,00 z 5)
Loading...